LASER TAG

Eğlencenin sınırlarını zorlayan ForFun, strateji oyunu Laser Tag ile kendine güvenen gençleri bekliyor. Bireysel veya takım olarak oynanan bu oyunda katılımcılar birbirlerini yelekleri üzerindeki algılayıcılardan belirleyerek lazer silahlarıyla vurmaya çalışıyorlar. Mor ışık altında, özel dekorlar eşliğinde oynanan bu oyun, 7 yaş ve üzerindeki herkese hitap ediyor.

Kişi Başı:165 TL 15 Dakika
Bowling

GET IN THE GAME GET IN THE GAME GET IN THE GAME GET IN THE GAME

NASIL OYNANIR

  • Laser Tag en az 3 en fazla 21 kişi ile oynanır.

  • 3 adet kale ve yelekler hedef olarak kullanılır.

  • Yelek: Her bir yelek ve ona bağlı olan silah katılımcıların puan toplamak için kullandıkları ekipmanlarıdır. Yeleklerin önünde, arkasında ve omuzlarında yer alan algılayıcılardan vurulan oyuncular oyun süresinde yine omuzlarında yer alan hoparlörlerden Türkçe yardımcı anonslar ve yönlendirmeler duymaktadır. Bu anonslar katılımcılara hedef alındın, vuruldun, ıskaladın gibi yönlendirmelerde bulunarak oyuncuya yardımcı olmaktadır. Silah üzerinde bulunan algılayıcı çift elle kullanılmak zorundadır. Bu durum arenada beklenmeyen kazaları önleyen en önemli unsurdur. Silahtan çıkan kırmızı ışını sadece görsel olarak işlev görmektedir ve katılımcıların sağlığına zararlı herhangi bir etkeni yoktur.

  • Kaleler: Kaleler özel dekorlar içine yerleştirilmiş hedeflerdir. Takım oyunlarında her oyuncu kendi kalesini korurken diğer takımın kalelerini vurmakla hükümdür. Her oyuncu hedefleri oyun sürecince sadece bir kez 3 kere arka arkaya vurması halinde yok edebilir ve puan kazanır.

  • Kişi Başı 150 TL (15 Dakika)